Filtry do wody – czysta woda i oszczędności

Domowe filtry do wody – zdrowie i oszczędności

Domowe filtry do domu dla całej rodziny

DLACZEGO WARTO FILTROWAĆ WODĘ W DOMU?

Według Światowej Organizacji Zdrowia ponad 80% współczesnych chorób ma bezpośredni związek z jakością wody pitnej. Czy Polacy mając stały dostęp do czystej wody kranowej doceniają ten fakt? Raczej nie.

Wiedząc jak ważna dla naszych organizmów jest dobrej jakości woda, wychodzimy naszym klientom na przeciw. nie da się ukryć, że domowe filtry do wody dzisiaj to podstawa w każdym domu. Dzięki dobrze dobranemu filtrowi mamy gwarancję dostarczania do organizmu wielu mikroelementów. Spożywanie wody tej jakości to samo zdrowie!

Dla większości z nas woda kranowa nie spełnia najczęściej wymagań, aby móc ją spożywać w miejsce wody butelkowanej.

Czy filtrować wodą, jaki filtr do wody wybrać

Nowoczesne filtry do wody pozwalają na uzyskanie w domowych warunkach czystej, miękkiej wody zawierającej minerały, w cenie 10 razy niższej niż woda butelkowana.

ILE MOŻNA ZAOSZCZĘDZIĆ?

Woda butelkowana jest 100 razy droższa od wody w kranie. Po co kupować, wodę skoro jest ona dostępna – wystarczy ją jedynie przefiltrować.

Ile kosztuje 1 litr wody?

filtr do wody cena wody Water Star

Dzięki filtracji wody uzyskujemy wodę niemal w 100% oczyszczoną ze szkodliwych pierwiastków i związków, zdatną do picia prosto z kranu i zawierającą minerały.

Tak wyglądają wkłady mechaniczne filtra po półrocznym użytkowaniu w Warszawie (z prawej strony powiększenie zaznaczonego na czerwono fragmentu i widoczne drobinki czarnego osadu).

Nasze rozwiązania pozwolą Ci zapomnieć o kupowaniu wody mineralnej i napojów w butelkach i zmniejszyć wydatki nawet o 2000 zł rocznie.

Dołącz do grona naszych klientów – ludzi, którzy uwolnili się od zakupu wody w butelkach.

Dowiedz się więcej na temat filtracji wody w domu, czytając artykuły na naszej stronie i wybierz rozwiązanie dla siebie.

 

Jeżeli nie wiesz jaki filtr będzie odpowiedni dla Ciebie – służymy pomocą telefoniczną. Zadzwoń do  nas: 601 56 59 57 lub odwiedź nasz SKLEP

Sprawdź promocje w sklepie (kliknij w obrazek):

Filtry-water-star

 
 
 

Leave Comments