Fot. Dystrybutor do wody (nablatowy, filtrujący) – Warszawa.

 

Pełna oferta urządzeń: www.sklep.water-star.pl

.

Dystrybutory do wody w Warszawie dla domu i biura

Bezbutlowe dystrybutory wody, to gwarancja krystalicznie czystej wody w dowolnych ilościach. Poprzez podłączenie do sieci wodociągowej dystrybutor z filtrem wody jest w stanie zapewnić praktycznie nieograniczoną ilość wody przeznaczonej do spożycia w domu, biurze, czy restauracji.

Fot. Dystrybutor do wody gazowanej Prime Elegance SODA (wolnostojący)

Automat do wody może być ustawiony zarówno w bezpośredniej bliskości, jak i w oddaleniu od wodociągu (nawet do kilkunastu metrów). System umożliwia regulację temperatury wody zimnej i może być dodatkowo wyposażony w zawór zabezpieczający przed zalaniem typu Water Block. Najnowsze modele dystrybutorów posiadają moduły do produkcji WODY GAZOWANEJ.

Dystrybutory FILTRUJĄCE wodę w Warszawie to przede wszystkim oszczędność kosztów w porównaniu zakupem wody butelkowanej, czy systemów z dostawą butli.

Fot. Dystrybutor podblatowy do wody gazowanej w formie baterii wody – model Prime Tap SODA (podblatowy)

Fot. Dystrybutor do wody gazowanej Prime Elegance SODA (nablatowy)

.

DYSTRYBUTOR FILTRUJĄCY  – NAJWYŻSZA JAKOŚĆ WODY W STOLICY

Dystrybutory bezbutlowe posiadają wbudowany stacjonarny filtr oczyszczania wody, który gwarantuje dostęp do najwyższej jakości wody pitnej, pozbawionej szkodliwych zanieczyszczeń, bakterii i innych mikroorganizmów chorobotwórczych.

Najwyższej jakości woda w dowolnej ilości:

– wydajność systemów sięga aż 8000 litrów (nawet 1,5 roku użytkowania kompletu wkładów filtracyjnych). W przeciwieństwie do systemu dostaw wody w butlach nie dochodzi do ograniczenia w dostępności do wody dla pracowników.

Wygodniej niż z wodą butelkowaną – ciesz się czystą wodą bez dodatkowych wydatków na zakup i obsługę dozowników z butlami z wodą.

100% ochrona bakteryjna – Zainstalowany wewnątrz dystrybutora filtr skutecznie ochroni Cię przed wszelkimi mikroorganizmami chorobotwórczymi.

Wysoka jakość wykonania i atesty – woda do biura musi spełniać wymogi higieniczne. Dlatego zarówno dystrybutory, jak i systemy filtrujące w nich stosowane, posiadają atesty higieniczne Narodowego Instytutu Zdrowia (Państwowy Zakład Higieny).

Dodatkowym elementem ochrony przeciwbakteryjnej i utrzymania czystości wody jest system wydawania wody. W dystrybutorach seri Ruhens zastosowano impregnację jonami srebra zewnętrznych elementów dystrybutora, które mają kontakt z wodą.

Fot. Podajniki wody impregnowane srebrem w dystrybutorze Ruhens WHP-300/340S

 

W dystrybutorach stosowana jest wielostopniowa, dokładna ultrafiltracja wody bazująca na wkładach renomowanego producenta Aquaphor. System głowicowy umożliwia łatwą, samodzielną wymianę wkładów, bez użycia narzędzi. Zastosowana w filtrze membrana kapilarna zatrzymuje wszelkie zanieczyszczenia o wielkości do 0.1 mikrona, a impregnacja złoża jonami srebra zapewnia czystość bakteriologiczną wody.

Filtracja bezstratna – system ultrafiltracji filtruje 100% przepływającej wody i nie wymaga podłączenia do kanalizacji. Wkłady filtracyjne Aquaphor mają wysoką wydajność do 4000 litrów (lub wymiana co 6 miesięcy), co zmniejsza częstotliwość ich wymiany i obniża koszty.

Zastosowany wymienny wkład Aquaphor K1-07 bazuje na dwóch etapach filtracji:

1. Mechanicznej z dokładnością do 0,8 mikrona

2. Filtracji na węglu aktywnym ze złożem Aqualen. Usuwane zanieczyszczenia: Chlor: 100%, Fenol: 98%, Produkty ropopochodne:95%, Pestycydy: 97%, Ołów: 95%, Bakterie, cysty wielkości od 0,8 mikrona.

Prosty system wymiany wkładów – systemy głowicowe Aquaphor Solo umożliwiają bezproblemową wymianę całych wkładów filtrujących bez użycia narzędzi i bez potrzeby wzywania serwisu. Wymiana wkładów zajmuje jedynie kilka minut. Wkłady filtrujące można nabyć w szerokiej sieci dystrybucji Aquaphor w cenie od 59 zł (system Solo) .

WODA GAZOWANA W WARSZAWIE PROSTO Z DYSTRYBUTORA

Dystrybutor filtrujący wody może być wyposażony w produkcję wody gazowanej (nasyconej dwutlenkiem węgla CO2). Dystrybutor podaje wodę schłodzoną o średnim stopniu nasycenia CO2, a ich wydajność produkcji wody gazowanej sięga 800-1000 litrów (z 4 kg butli CO2). Urządzenia z naszej oferty produkujące wodę gazowaną są wyróżnione poniższym znaczkiem SODA.

Sprawdź jak wyglądają nasze dystrybutory wody gazowanej w działaniu – obejrzyj film:

 

 

ILE MOŻNA ZAOSZCZĘDZIĆ POSIADAJĄC DYSTRYBUTOR BEZBUTLOWY

Bezbutlowy dystrybutor filtrujący do wody, to ponad 5-krotnie niższy koszt użytkowania w porównaniu do wynajmu dystrybutora z wymiennymi butlami. Średni koszt roczny zakupu i serwisowania w okresie 3 lat to około 600 zł rocznie, wobec ponad 3500 zł kosztu rocznego utrzymania podobnego systemu w umowie na wynajem (dostawy wody w butlach).

Co najważniejsze, zakup dystrybutora filtrującego zwraca się już w piątym miesiącu użytkowania, a koszt produkcji produkcji 1 litra wody z dystrybutora wody to około 0,13 zł, wobec 1,6 zł za litr wody dostarczanej w butlach typu 18,9L.

W ciągu 3 lat użytkowania można zaoszczędzić ponad 10 000 zł.

Dystrybutor do wody bez butli

Fot. Porównanie kosztów dystrybutorów butlowych w porównaniu do zakupu dystrybutora filtrującego na własność.

Założenia: czynsz miesięczny dystrybutora – 40 zł netto; zużycie wody – 10l dziennie (11 butli miesięcznie), koszt zakupu dystrybutora filtrującego – 1500 zł brutto (cena modelu HC66L z systemem oszczędzania energii Power Care), koszt wymiany wkładów filtracyjnych Aquaphor – 120 zł rocznie (wymiana 2 razy w roku).

Dodatkowym atutem zakupu wobec najmu są także oszczędności podatkowe. W przypadku zakupu osiąga się jednorazowy odpis całości kosztu, co jest sytuacją korzystniejszą wobec miesięcznych kosztów i fakturowania przy wynajmie.

Woda do biura w Warszawie i okolicy

Niezwykle korzystnym i oszczędnym rozwiązaniem (na przestrzeni czasu) w przestrzeniach pracy jest przefiltrowana w odpowiedni sposób woda. Wiadomo bowiem, że spożywana bezpośrednio z kranu ma niewłaściwy smak, zapach oraz mętność. W wielu miejscach może nawet pojawić się zwiększona ilość związków żelaza, metali ciężkich, jak również i sama jej twardość. Wybierając na przykład saturator wody, możemy cieszyć się doskonałym jej smakiem i brakiem jakichkolwiek niewłaściwych związków, które miałyby niekorzystny wpływ na nasz organizm.

Jeśli zainwestujemy w dobre rozwiązanie, na pewno będziemy w pełni z niego zadowoleni. Najważniejszą jednak rzeczą jest to, aby postawić na renomowaną i sprawdzoną firmę. Dokonując zakupu filtra do wody w Warszawie, można wybrać urządzenie zarówno do domu, jak również i do biura, w pełni korzystając ze wspaniałych i cennych możliwości, jakie daje nam tego rodzaju napój. Bez względu na to, czy chcemy pozbyć się osadu, który jest uciążliwy na wszelkich elementach wyposażenia kuchni czy łazienki, czy może chcemy spożywać wodę kranową, filtr to najlepsza inwestycja dla każdego!

Koniecznie sprawdź naszą ofertę, zapoznaj się z szerokim wyborem produktów w atrakcyjnych cenach. W razie jakichkolwiek wątpliwości chętnie doradzimy, dopasowując właściwy filtr do indywidualnych oczekiwań i preferencji.

Polecamy także leasing operacyjny jako prawdopodobnie najkorzystniejszą formę zakupu dystrybutora (szczegóły poniżej).

 

.

LEASING ONLINE NA DYSTRYBUTOR WODY –

PROSTY SYSTEM FINANSOWANIA ZAKUPU DYSTRYBUTORA WODY W WARSZAWIE

Zakup dystrybutora w leasingu to przede wszystkim opcja bardzo atrakcyjna finansowo i operacyjnie, dzięki której:

– Obniżysz znacząco koszt początkowy zakupu – wpłata początkowa w leasingu to zaledwie 10-15% ceny dystrybutora, a miesięczna rata już od 59 zł netto.

– Wykupisz urządzenie po okresie leasingu za jedyne 0,1% jego wartości – a dystrybutor będzie nadal dla Ciebie pracował.

– Obniżysz do minimum koszty wody pitnej w firmie – uniezależniając się od dostaw wody i umów najmu

– Leasing uzyskasz online – możesz zapłacić leasingiem za wybrany towar lub przygotowana dla Ciebie indywidualna ofertę leasingu.

LeaseLink – to firma leasingowa specjalizująca się w finansowaniu Twoich zakupów w korzystny i niezwykle wygodny sposób.
Wszystkie formalności załatwisz on-line bez wypełniania i dostarczania żadnych dokumentów w 15 minut – niezależnie od pory i dnia tygodnia (24/7).
Gwarantujemy najatrakcyjniejszą ofertę dostępną w e-handlu i odbiór zakupów tak samo szybko – jakbyś płacił gotówką.

Leasing online

Zalety leasingu LeaseLink:
Automatyczna procedura leasingu on-line (bez wychodzenia z domu) i decyzja nawet w 15 minut
Kwota leasingu od 1000 PLN do 50 000 PLN netto
Wpłata początkowa od 10%
Wartość wykupu od 0,1%
Brak ukrytych kosztów i ubezpieczeń
Od początku do końca przez internet – dostępny 24/7

Kalkulator leasingu online (kliknij przycisk “Oblicz leasing teraz”):

OBLICZ LEASING TERAZ

 

 


STYL I UNIKALNE WZORNICTWO DYSTRYBUTORÓW WODY NA TERENIE WARSZAWY

Dystrybutory bezbutlowe, filtrujące, to bezprecedensowe na rynku urządzenia łączące wyjątkową estetykę i jakość wykonania z najwyższą jakością produkowanej wody, którą gwarantuje zastosowany system filtracji oraz produkcją wody gazowanej. Świetnie sprawdzają się w reprezentacyjnych miejscach, jak pomieszczenia do przyjmowania gości w firmie czy pomieszczeń zarządu. Z naszej oferty polecamy ekskluzywne modele Prime Elegance oraz Aquaphor PS1Dystrybutor filtrujący wody, dystrybutor bezbutlowy wody gazowanej, dystrybutor wody, Aquaphor PS1, osmoza, water-star.plDystrybutor filtrujący do wody Bonnie, warszawa, dystrybutor bezbutlowy, dystrybutor bonnie

 

 

 

Zdjęcia instalacyjne dystrybutorów filtrujących wodę:

Fot.: Water Star – wszelkie prawa zastrzeżone.

Woda do firmy Warszawa – nablatowe dystrybutory do wody gazowanej- model Ruhens 340S SODA

 

hc66l-instal2

Bezbutlowy dystrybutor filtrujący wodę POU – HC66L SODA – instalacja Warszawa

Dystrybutor filtrujący Waterpia- przychodnia lekarska
Dystrybutor filtrujący wodę Waterpia 1050 – przychodnia lekarska Warszawa

 

"<yoastmark

Automat do wody z filtrem HC66-L

 


Pełna oferta dystrybutorów wody w naszym sklepie

 

Dystrybutory filtrujęce wody sklep