Dystrybutor do wody w Warszawie dla domu i biura

Fot. Dystrybutor do wody (nablatowy, filtrujący) – Warszawa.

Pełna oferta urządzeń: www.sklep.water-star.pl

.

Dystrybutory do wody w Warszawie dla domu i biura

Bezbutlowe dystrybutory wody, to gwarancja krystalicznie czystej wody w dowolnych ilościach. Poprzez podłączenie do sieci wodociągowej dystrybutor z filtrem wody jest w stanie zapewnić praktycznie nieograniczoną ilość wody przeznaczonej do spożycia w domu, biurze, czy restauracji.

Fot. Dystrybutor do wody gazowanej Prime Elegance SODA (wolnostojący)

Automat do wody może być ustawiony zarówno w bezpośredniej bliskości, jak i w oddaleniu od wodociągu (nawet do kilkunastu metrów). System umożliwia regulację temperatury wody zimnej i może być dodatkowo wyposażony w zawór zabezpieczający przed zalaniem typu Water Block. Najnowsze modele dystrybutorów posiadają moduły do produkcji WODY GAZOWANEJ.

Dystrybutory FILTRUJĄCE wodę w Warszawie to przede wszystkim oszczędność kosztów w porównaniu zakupem wody butelkowanej, czy systemów z dostawą butli.

Fot. Dystrybutor podblatowy do wody gazowanej w formie baterii wody – model Prime Tap SODA (podblatowy)

Fot. Dystrybutor do wody gazowanej Prime Elegance SODA (nablatowy)

.

DYSTRYBUTOR FILTRUJĄCY  – NAJWYŻSZA JAKOŚĆ WODY W STOLICY

Dystrybutory bezbutlowe posiadają wbudowany stacjonarny filtr oczyszczania wody, który gwarantuje dostęp do najwyższej jakości wody pitnej, pozbawionej szkodliwych zanieczyszczeń, bakterii i innych mikroorganizmów chorobotwórczych.

Najwyższej jakości woda w dowolnej ilości:

– wydajność systemów sięga aż 8000 litrów (nawet 1,5 roku użytkowania kompletu wkładów filtracyjnych). W przeciwieństwie do systemu dostaw wody w butlach nie dochodzi do ograniczenia w dostępności do wody dla pracowników.

Wygodniej niż z wodą butelkowaną – ciesz się czystą wodą bez dodatkowych wydatków na zakup i obsługę dozowników z butlami z wodą.

100% ochrona bakteryjna – Zainstalowany wewnątrz dystrybutora filtr skutecznie ochroni Cię przed wszelkimi mikroorganizmami chorobotwórczymi.

Wysoka jakość wykonania i atesty – woda do biura musi spełniać wymogi higieniczne. Dlatego zarówno dystrybutory, jak i systemy filtrujące w nich stosowane, posiadają atesty higieniczne Narodowego Instytutu Zdrowia (Państwowy Zakład Higieny).

Dodatkowym elementem ochrony przeciwbakteryjnej i utrzymania czystości wody jest system wydawania wody. W dystrybutorach seri Ruhens zastosowano impregnację jonami srebra zewnętrznych elementów dystrybutora, które mają kontakt z wodą.

Fot. Podajniki wody impregnowane srebrem w dystrybutorze Ruhens WHP-300/340S

W dystrybutorach stosowana jest wielostopniowa, dokładna ultrafiltracja wody bazująca na wkładach renomowanego producenta Aquaphor. System głowicowy umożliwia łatwą, samodzielną wymianę wkładów, bez użycia narzędzi. Zastosowana w filtrze membrana kapilarna zatrzymuje wszelkie zanieczyszczenia o wielkości do 0.1 mikrona, a impregnacja złoża jonami srebra zapewnia czystość bakteriologiczną wody.

Filtracja bezstratna – system ultrafiltracji filtruje 100% przepływającej wody i nie wymaga podłączenia do kanalizacji. Wkłady filtracyjne Aquaphor mają wysoką wydajność do 4000 litrów (lub wymiana co 6 miesięcy), co zmniejsza częstotliwość ich wymiany i obniża koszty.

Zastosowany wymienny wkład Aquaphor K1-07 bazuje na dwóch etapach filtracji:

1. Mechanicznej z dokładnością do 0,8 mikrona

2. Filtracji na węglu aktywnym ze złożem Aqualen. Usuwane zanieczyszczenia: Chlor: 100%, Fenol: 98%, Produkty ropopochodne:95%, Pestycydy: 97%, Ołów: 95%, Bakterie, cysty wielkości od 0,8 mikrona.

Prosty system wymiany wkładów – systemy głowicowe Aquaphor Solo umożliwiają bezproblemową wymianę całych wkładów filtrujących bez użycia narzędzi i bez potrzeby wzywania serwisu. Wymiana wkładów zajmuje jedynie kilka minut. Wkłady filtrujące można nabyć w szerokiej sieci dystrybucji Aquaphor w cenie od 59 zł (system Solo) .

WODA GAZOWANA W WARSZAWIE PROSTO Z DYSTRYBUTORA

Dystrybutor filtrujący wody może być wyposażony w produkcję wody gazowanej (nasyconej dwutlenkiem węgla CO2). Dystrybutor podaje wodę schłodzoną o średnim stopniu nasycenia CO2, a ich wydajność produkcji wody gazowanej sięga 800-1000 litrów (z 4 kg butli CO2). Urządzenia z naszej oferty produkujące wodę gazowaną są wyróżnione poniższym znaczkiem SODA.

Sprawdź jak wyglądają nasze dystrybutory wody gazowanej w działaniu – obejrzyj film:

ILE MOŻNA ZAOSZCZĘDZIĆ POSIADAJĄC DYSTRYBUTOR BEZBUTLOWY

Bezbutlowy dystrybutor filtrujący do wody, to ponad 5-krotnie niższy koszt użytkowania w porównaniu do wynajmu dystrybutora z wymiennymi butlami. Średni koszt roczny zakupu i serwisowania w okresie 3 lat to około 600 zł rocznie, wobec ponad 3500 zł kosztu rocznego utrzymania podobnego systemu w umowie na wynajem (dostawy wody w butlach).

Co najważniejsze, zakup dystrybutora filtrującego zwraca się już w piątym miesiącu użytkowania, a koszt produkcji produkcji 1 litra wody z dystrybutora wody to około 0,13 zł, wobec 1,6 zł za litr wody dostarczanej w butlach typu 18,9L.

W ciągu 3 lat użytkowania można zaoszczędzić ponad 10 000 zł.

Dystrybutor do wody bez butli

Fot. Porównanie kosztów dystrybutorów butlowych w porównaniu do zakupu dystrybutora filtrującego na własność.

Założenia: czynsz miesięczny dystrybutora – 40 zł netto; zużycie wody – 10l dziennie (11 butli miesięcznie), koszt zakupu dystrybutora filtrującego – 1500 zł brutto (cena modelu HC66L z systemem oszczędzania energii Power Care), koszt wymiany wkładów filtracyjnych Aquaphor – 120 zł rocznie (wymiana 2 razy w roku).

Dodatkowym atutem zakupu wobec najmu są także oszczędności podatkowe. W przypadku zakupu osiąga się jednorazowy odpis całości kosztu, co jest sytuacją korzystniejszą wobec miesięcznych kosztów i fakturowania przy wynajmie.

Woda do biura w Warszawie 

.

LEASING ONLINE NA DYSTRYBUTOR WODY –

PROSTY SYSTEM FINANSOWANIA ZAKUPU DYSTRYBUTORA WODY W WARSZAWIE

Zakup dystrybutora w leasingu to przede wszystkim opcja bardzo atrakcyjna finansowo i operacyjnie, dzięki której:

– Obniżysz znacząco koszt początkowy zakupu – wpłata początkowa w leasingu to zaledwie 10-15% ceny dystrybutora, a miesięczna rata już od 59 zł netto.

– Wykupisz urządzenie po okresie leasingu za jedyne 0,1% jego wartości – a dystrybutor będzie nadal dla Ciebie pracował.

– Obniżysz do minimum koszty wody pitnej w firmie – uniezależniając się od dostaw wody i umów najmu

– Leasing uzyskasz online – możesz zapłacić leasingiem za wybrany towar lub przygotowana dla Ciebie indywidualna ofertę leasingu.

LeaseLink – to firma leasingowa specjalizująca się w finansowaniu Twoich zakupów w korzystny i niezwykle wygodny sposób.
Wszystkie formalności załatwisz on-line bez wypełniania i dostarczania żadnych dokumentów w 15 minut – niezależnie od pory i dnia tygodnia (24/7).
Gwarantujemy najatrakcyjniejszą ofertę dostępną w e-handlu i odbiór zakupów tak samo szybko – jakbyś płacił gotówką.

Leasing online

Zalety leasingu LeaseLink:
Automatyczna procedura leasingu on-line (bez wychodzenia z domu) i decyzja nawet w 15 minut
Kwota leasingu od 1000 PLN do 50 000 PLN netto
Wpłata początkowa od 10%
Wartość wykupu od 0,1%
Brak ukrytych kosztów i ubezpieczeń
Od początku do końca przez internet – dostępny 24/7

Kalkulator leasingu online (kliknij przycisk „Oblicz leasing teraz”):

OBLICZ LEASING TERAZ


STYL I UNIKALNE WZORNICTWO DYSTRYBUTORÓW WODY NA TERENIE WARSZAWY

Dystrybutory bezbutlowe, filtrujące, to bezprecedensowe na rynku urządzenia łączące wyjątkową estetykę i jakość wykonania z najwyższą jakością produkowanej wody, którą gwarantuje zastosowany system filtracji oraz produkcją wody gazowanej. Świetnie sprawdzają się w reprezentacyjnych miejscach, jak pomieszczenia do przyjmowania gości w firmie czy pomieszczeń zarządu. Z naszej oferty polecamy ekskluzywne modele Prime Elegance oraz Aquaphor PS1Dystrybutor filtrujący wody, dystrybutor bezbutlowy wody gazowanej, dystrybutor wody, Aquaphor PS1, osmoza, water-star.plDystrybutor filtrujący do wody Bonnie, warszawa, dystrybutor bezbutlowy, dystrybutor bonnie

Zdjęcia instalacyjne dystrybutorów filtrujących wodę:

Fot.: Water Star – wszelkie prawa zastrzeżone.

Woda do firmy Warszawa – nablatowe dystrybutory do wody gazowanej- model Ruhens 340S SODA

hc66l-instal2

Bezbutlowy dystrybutor filtrujący wodę POU – HC66L SODA – instalacja Warszawa

Dystrybutor filtrujący Waterpia- przychodnia lekarska
Dystrybutor filtrujący wodę Waterpia 1050 – przychodnia lekarska Warszawa

"<yoastmark

Automat do wody z filtrem HC66-L


Pełna oferta dystrybutorów wody w naszym sklepie

Dystrybutory filtrujęce wody sklep

Leave Comments