Logo150

Woda ma kluczowe znaczenie dla procesów życiowych i utrzymania dobrego stanu zdrowia Wg. Światowej Organizacji Zdrowia, aż 80% współczesnych schorzeń ma związek ze złą jakością wody pitnej. Mając na uwadze aspekty ekologiczne oraz rosnące spożycie wód butelkowanych, których produkcja powoduje setki ton odpadów plastikowych oraz pozostawia odcisk węglowy (produkcja i transport wody), realizujemy popularyzację spożycia wody kranowej, poddanej filtracji, obalając paradoks kupowania wody butelkowanej, która jest 100 krotnie droższa od wody, którą każdy z nas posiada w nieograniczonym dostępie tj. wody kranowej.

Butelki
Uwalniamy od zakupu wody w butelkach

Specjalizujemy się w domowych rozwiązaniach systemów filtracji, zmiękczania i jonizacji wody. W 2014 roku wprowadziliśmy na rynek nowatorski produkt w postaci domowej produkcji wody mineralnej (także gazowanej) i napojów, który pozwala uwolnić się od zakupu wody w butelkach.

Popularyzujemy spożycie wody alkalicznej, która jest skutecznym antyoksydantem i posiada właściwości prozdrowotne oraz jest wsparciem w leczeniu wielu schorzeń. Dzięki jonizatorom wody można w naturalny sposób, na codzień realizować kurację zdrowotną organizmu spożywając wodę alkaliczną.

Jaki jonizator wybrać, jonizator wody alkalicznej, wybór jonizatora wody
Jonizatory do produkcji wody alkalicznej

W naszej ofercie znajdują się także stacje uzdatniania wody dla całego domu i systemy zmiękczające wodę. Oferujemy też bezbutlowe dystrybutory wody dla biur.

Produkty cechują się wysokim wskaźnikiem jakości do ceny, spełniają normy zdrowotne, posiadając odpowiednie atesty i certyfikaty.

Water Star filtry do wody serwis transport jonizatory, sklep internetowy Warszawa
Dostawa, instalacja i serwis urządzeń

Realizujemy dostawę, instalację oraz serwis zakupionych u nas urządzeń. Produkty z naszej oferty można także zamówić poprzez sklep internetowy z dostawą zabezpieczoną przesyłką kurierską.

Dołącz do grona setek naszych klientów, osób które uwolniły się od zakupu wody butelkowanej, a dzięki posiadanemu systemowi filtracji i jonizacji, spożywają najlepszą dla organizmu wodę alkaliczną oraz oszczędzają na kosztach wody w domu.

Jeśli masz pytania dotyczące jakości wody, sposobów jej uzdatniania, czy wody alkalicznej jako najzdrowszego rodzaju wody dla człowieka – skontaktuj się z nami.

 

Pozdrawiam

Arkadiusz Sparzak – założyciel i właściciel Water Star