WODA Z FILTRA ODWRÓCONEJ OSMOZY MA WIELE ZASTOSOWAŃ

Gotowanie

 

Woda z filtra odwróconej osmozy jest wodą miękką. Dzięki  temu łatwo świetnie nadaje się go dotowania zup i wydobywa smak potraw.

 

Kąpiel niemowląt

Do kąpieli niemowlęcia wystarcza jedynie 6-7 l wody. Tyle ile jednorazowo jest w stanie dostarczyć ci Twój domowy filtr odwróconej osmozy (RO). Podstawową zaletą wody RO dla kąpieli jest jej miękkość, która nie powoduje wysuszania delikatnej skóry dziecka. Kolejna to brak bakterii i związków, które powodują podrażnienie (np. chlor). Wody tej z powodzeniem możesz używać także do pielęgnacji pupki dziecka w miejsce tradycyjnych, nawilżanych chusteczek.

Mycie okien

 

Woda filtrowana jest wodą miękką. Jej cechą jest brak powstawania osadów po wyschnięciu, co znajduje swoje zastosowanie przy myciu płaskich powierzchni. Bez wysiłku umyjesz okna samą wodą, bez pozostawiania smug. Nie musisz już korzystać z drogich płynów do szyb. Mycie wodą polecamy szczególnie dla rodzin z małymi dziećmi.

Do czego jeszcze?

Z wody filtrowanej przygotujesz bezpieczne dla niemowląt posiłki. Twoje żelazko i czajnik już nigdy nie będą zakamienione. Wodę filtrowaną wykorzystasz także do podmiany wody w akwarium i uzyskania w nim oczekiwanych parametrów (pH i twardość wody – polecane szczególnie dla wymagających gatunków ryb – np. paletki).

Rate this post