BATERIA DO WODY GAZOWANEJ – NAJNOWSZY TREND W KUCHNI

Czy można mieć dostęp do wody filtrowanej, schłodzonej, gazowanej oraz gorącej w jednym urządzeniu?

To pytanie, które często słyszymy od naszych klientów. Oczywiście jest to możliwe dzięki urządzeniom takim jak dystrybutory wody gazowanej.

Fot. Dystrybutor do wody gazowanej Prime Elegance

Ale co w przypadku jeżeli nie chcemy tracić cennego miejsca na podłodze, czy blacie kuchennym, które jest potrzebne do instalacji dystrybutora wody? Odpowiedzią na tę potrzebę jest  bateria do wody gazowanej Prime Tap Soda. 

Bateria z dystrybutorem wody gazowanej jest rozwiązaniem ukierunkowanym przede wszystkim na wysoką estetykę i jakość wykonania. Ważnym aspektem jest też ergonomia, którą zapewnia instalacja podblatowa. Baza urządzenia i osprzęt znajdują się pod blatem, a na blacie instalowany jest jedynie kran do podawania wody gazowanej. Zwieńczeniem produktu jest dołączony system filtracyjny Aquaohor Kryształ, który zapewnia wielopoziomową, dokładną filtrację wody.Bateria z filtrem wody

Fot. Bateria do wody gazowanej, filtrowanej i gorącej Prime Soda Tap

ZIMNA, GORĄCA LUB GAZOWANA – 3 RODZAJE FILTROWANEJ WODY

Prime Soda Tap to jedyny system na rynku, który w jednej baterii podaje 3 rodzaje wody filtrowanej, w tym wodę gorącą:
1. Woda filtrowana, schłodzona niegazowana (5-10°C),
2. Woda filtrowana, schłodzona gazowana (5-10°C),
3. Woda filtrowana, gorąca niegazowana (~90°C).

Dzięki tej baterii można otrzymać wszystkie potrzebne rodzaje wody pitnej w domu, czy biurze. Wystarczy jedno dotknięcie na panelu dotykowym, aby szybko zaparzyć ulubioną herbatę, a kolejnym dotknięciem przygotować szklankę smacznej, filtrowanej wody gazowanej.

NOWOCZESNY DESIGN ORAZ WYSOKA ESTETYKA WYKONANIA

Fot. Bateria do wody gazowanej Prime Tap Soda

Kran do wody gazowanej Prime Tap został zaprojektowany, aby spełnić najwyższe oczekiwania w zakresie walorów estetycznych i funkcjonalnych. Bateria jest wystarczająco wysoka, aby nadać akcent w każdej kuchni.

Wysoką funkcjonalność obsługi zapewnia sterowanie dotykowe, pozwalające na wybór trzech rodzajów wody (woda filtrowana, gazowana, gorąca).

Efekt końcowy i ekskluzywny widok, zapewnia podświetlanie LED umieszczone nad panelem dotykowym oraz na końcu wylewki baterii. Zastosowanie światła Led zapewnia możliwość obsługi urządzenia nawet w przypadku braku światła w pomieszczeniu.

WYSOKA WYDAJNOŚĆ WODY GAZOWANEJ 

Dotychczas dostępne rozwiązania służące do uzyskania wody gazowanej, jakimi są saturatory kuchenne do wody, ogranicza niewielka wydajność i ekonomia stosowania.

Fot. Saturator kuchenny SodaStream Source

Kuchenny saturator do wody (inaczej ekspres do wody gazowanej) to niewielkie urządzenie stawiane dodatkowo na blacie, które wymaga zasilania wodą i dwutlenkiem węgla. Z

Ze względu na niewielkie rozmiary, urządzenia te posiadają niską wydajność sięgającą 40-50 litrów na jednej butli CO2. Uwzględniając koszt wymiany butli CO2, koszt uzyskania litra wody z saturatora, kształtuje się na poziomie około 1 zł. Jest to wartość zbliżona do ceny 1 litra wody butelkowanej, co często zniechęca klientów do zakupu saturatora i rezygnacji z zakupu wody butelkowanej. Kolejną kwestią związaną z saturatorami, jest konieczność zapewnienia dobrej jakości wody, najlepiej poprzez instalację filtra.

W odróżnieniu od saturatorów wody, wydajność baterii Prime Soda TAP jest wysoka i sięga do 1000 litrów wody gazowanej. Tak dużą wydajność zapewnia możliwość instalacji podblatowej i zastosowania dużej butli o pojemności 5 litrów CO2. Obejrzyj wideoz prezentacją możliwości baterii Prime Soda Tap:

Podobnie dużą wydajnością charakteryzuje się dołączony do baterii system filtracji wody Aquaphor Kryształ. Zapewnia on filtrację do 8000 litrów wody na jednym komplecie wkładów filtracyjnych.

Zastosowana membrana kapilarna nadaje duża dokładność filtracyjną do 0,1 mikrona (ultrafiltracja wody), co nadaje ochronę antybakteryjną. System posiada 6 stopni filtracji w oparciu o 3 wkłady, które podlegają wymianie co 1-1,5 roku (prosty system wymiany wkładów bez użycia narzędzi).

Fot. System filtracji wody Aquaphor kryształ B – ultrafiltracja

W DOMU, BIURZE LUB RESTAURACJI 

Połączenie wysokiej wydajności wody gazowanej oraz filtra kwalifikuje kran Prime Soda Tap do użycia zarówno w warunkach domowych oraz jako efektywny system zapewniania wody dla pracowników. Bateria z wodą gazowaną świetnie sprawdzi się także w branży hotelowej i restauracyjnej.

Bateria do wody z filtrem, to ekskluzywny produkt, który będzie niepowtarzalnym elementem wyposażenia każdej nowoczesnej kuchni. Już dziś, projektując kuchnię warto przewidzieć dedykowane miejsce na instalację tej wyszukanej i funkcjonalnej baterii do wody gazowanej.

Produkt jest nowością na 2019 r. dostępną do zakupu w ofercie naszego sklepu www.sklep.water-star.pl
4.8/5 - (5 votes)