Dystrybutory wody gazowanej, jonizatory i filtry do wody – hurt / detal / montaż / serwis

 

Wybierz rozwiązanie dla siebie:


Woda alkaliczna

Jonizatory wody


Woda filtrowana

Kuchenne filtry do wody pitnej

Woda dla firmy


 

Woda gazowana

Saturatory SodaStream

chose


 

Woda dla domu

Zmiękczacze wody na cały dom

Woda dla firmy, dystrybutory wody bezbutlowe z filtrem


 

Woda w firmie

Dystrybutory filtrujące

chose


 

Woda i ekologia

Jak dbać o środowisko

Dlaczego woda filtrowana:

Zmieniając jedynie wodę pitną możesz znacząco poprawić stan zdrowia i jednocześnie oszczędzać na kosztach wody.

Woda jest naszym największym dobrem naturalnym oraz podstawą dla prawidłowego funkcjonowania procesów biologicznych zachodzących w organizmie człowieka.

Dzięki najnowszemu, prozdrowotnemu urządzeniu jakim jest jonizator wody, produkujący wodę alkaliczną o wysokim potencjale przeciwutleniającym, możemy bezpośrednio wpływać na stan naszego zdrowia i samopoczucia. Alkaliczna woda zjonizowana odkwasza organizm, wymiata nadmiar wolnych rodników oraz niesie więcej tlenu komórkom. Dzięki temu poprawia procesy samooczyszczania organizmu oraz daje wsparcie w leczeniu wielu schorzeń. To najlepsza woda jakiej potrzebuje na co dzień nasz organizm.

Dzięki instalacji nowoczesnych i ekologicznych dystrybutorów filtrujących wodę pomagamy naszym klientom obniżać koszty wody dla pracowników w firmie. Jako bezpośredni importer posiadamy największą w kraju ofertę dystrybutorów wody gazowanej, włączając w to najnowszej generacji urządzenia z obsługą bezkontaktową. Rozwiązania filtracyjne pozwalają także na uzyskanie w domowych warunkach czystej, wody zawierającej minerały, w cenie 10 razy niższej niż woda butelkowana.

Dołącz do grona naszych klientów – ludzi, którzy uwolnili się od zakupu wody w butelkach.

Najnowsze filtry i jonizatory wody – sprawdź ofertę sklepu:

Odwiedź nasz sklep
39

Jonizatory

Do sklepu
Filtry do wody

Filtry

Do sklepu
Zmiękczacze

Zmiękczacze

Do sklepu
dystrybutor

Dystrybutory

Do sklepu

Promocje w naszym sklepie:

 
Promo

5 990 zł

Kup teraz
promo

1 199 zł

Kup teraz
dystrybutor wody Prime Eco

1 690 zł

Kup teraz
jonizator Aquator Silver Allegro

5 790 zł

Kup teraz

Dystrybutor do wody z filtrem – dla tych, którzy cenią ekologię, jakość i niskie koszty wody

Filtrujący dystrybutor wody rozwiązuje narastające problemy z jakością i zaufaniem do wody dostarczanej do firm w butlach. Instalując urządzenie w domu lub biurze, masz stały dostęp do wody oraz możliwość wyboru dodatkowych funkcji, dzięki którym uzyskasz wodę dopasowaną do indywidualnych potrzeb i preferencji (np woda gazowana). Instalacja filtrów w dystrybutorze zapewnia nie tylko nieskazitelnie czystą wodę dla firm, ale przede wszystkim bezpieczną. W dobie COVID-19 nasze nowoczesne dystrybutory wody marki Prime, jako pierwsze w Europie udostępniają całkowicie bezpieczną, bezdotykową obsługę dzięki modułom bezkontaktowym Touchless.

Water Star jest bezpośrednim importerem i dostawcą na rynek najnowszej generacji dystrybutorów marki Prime. Oferujemy największy wybór dystrybutorów do wody podłączanych do sieci wodociągowej, które są najbardziej ekologicznym i ekonomicznym rozwiązaniem zapewnienia wody dla pracowników.  Zapewniamy stałą dostępność dystrybutorów wody na stanach magazynowych oraz ich montaż i serwis. Jako producent i bezpośredni dostawca zapewniamy obsługę zamówień w ciągu 24 godzin, zarówno w hurcie, jak i detalu. Poznaj największą w kraju ofertę nowoczesnych dystrybutorów wody gazowanej dostępną w naszym sklepie: https://sklep.water-star.pl/dystrybutory-wody-i-wody-gazowanej-z-filtrem-wody-i-pou-c-10.html

 

Poznaj nasze urządzenia – dystrybutory, saturatory, filtry i jonizatory wody

Dobre nawodnienie organizmu to podstawa, jednak pod warunkiem, że spożywa się czystą wodę najlepszej jakości. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, proponujemy rozwiązania, dzięki którym każdy ma szansę wyrobić nawyk spożywania wody, co jest zalecane przez specjalistów. Połączenie innowacji i praktycznych rozwiązań zaowocowało posiadaniem przez Water Star największej w kraju oferty dystrybutorów wody gazowanej i jonizatorów cieszących się coraz większą popularnością z uwagi na świadomość oraz chęć poprawy jakości życia. Dzięki urządzeniom z naszej oferty masz zawsze pod ręką pyszną, zdrową wodę, redukujesz koszty wody pitnej w firmie i domu oraz działasz proekologicznie eliminując plastik. Water Star jest bezpośrednim importerem oraz producentem dystrybutorów wody marki Prime, które podają pyszną wodę gazowaną.

Woda to także nieoceniony składnik dla zdrowia i życia. Bez niej żaden organizm nie jest w stanie prawidłowo funkcjonować. Propagowane jest regularne picie wody z prostej przyczyny – woda stanowi podstawowe źródło dostarczanych płynów w ciągu dnia i jest niezbędna dla utrzymania procesów życiowych. Woda nie ma sobie równych jako zdrowe i bezkaloryczne źródło nawodnienia. Eliminuje z diety dosładzane napoje, które są niebezpieczne w szczególności dla dzieci, wpływają niekorzystnie na zdrowie, sprzyjają powstawaniu próchnicy już od najmłodszych lat, a długotrwałe ich spożywanie, z konserwantami i dodanym cukrem, wpływa na wskaźnik wagi BMI, który od lat niebezpiecznie wzrasta w naszym społeczeństwie.

Filtry do wody i dystrybutory dostępne w Warszawie – jaki model wybrać?

Nie u każdego sprawdzi się takie samo rozwiązanie, gdyż wszystko zależy od tego, w jakim celu chcemy zamontować filtr, w jaki sposób ma być zasilana instalacja oraz jaki efekt końcowy chcemy osiągnąć. Jeśli instalacja zasilana jest z wodociągu, wówczas możemy poprosić o wynik analizy wody z firmy wodociągowej bądź też w lokalnej stacji sanitarno-epidemiologicznej. Posiadając z kolei własną studnię, badanie jakości wody można wykonać na własną rękę.

Filtry do wody – najlepszy wybór dla każdej instalacji wodnej

 

Każda instalacja wodna powinna posiadać filtr do wody, aby nadawała się do picia i codziennego użytku. Jeśli woda zostawia osad, należy ją uzdatniać. Decyzja kupna tego typu urządzenia to bardzo dobra inwestycja, dzięki której stawiamy na nasze zdrowie, ale również i w perspektywie czasu możemy zyskać duże oszczędności. Warszawa to miasto, gdzie każdy z zainteresowanych klientów z całą pewnością znajdzie produkt odpowiadający indywidualnym potrzebom. Współpraca z profesjonalistami w tej dziedzinie pozwoli  wybrać najlepsze z możliwych rozwiązanie, które zagwarantuje 100% zadowolenia i satysfakcji.

Filtry do wody różnią się między sobą budową, wydajnością, ale również i skutecznością, jeśli chodzi o usuwanie zanieczyszczeń. Każdy model ma inną cenę, właściwości oraz zupełnie inne wymagania eksploatacyjne. Jaki produkt więc wybrać, aby spełniał nasze oczekiwania, wymagania i potrzeby? Które rozwiązanie okaże się być dla nas najlepsze i najbardziej właściwe?

Opinie naszych klientów:

Na firmę trafiłem poszukując rozwiązania filtracyjnego do podawania wody pitnej. Wybór padł na dystrybutor wody gazowanej do domu. Montaż dystrybutora wody także zleciłem w Water Star, co zostało szybko wykonane. Polecam podblatowy dystrybutor wody gazowanej Prime Soda Tap, gdyż urządzenie jest funkcjonalne i nie zajmuje miejsca na blacie.

Jan, Warszawa

W ramach optymalizacji kosztów w firmie poszukiwaliśmy rozwiązania, które zapewni dostęp do wody pitnej dla pracowników i rezygnację z konieczności zakupu wody w butlach. Po konsultacji, wybraliśmy dystrybutory wody gazowanej marki Prime. Firma Water Star zrealizowała nam zarówno dostawę, jak i montaż dystrybutorów wody., które świetnie się sprawdziły.

Piotr, Szczecin

Mam wodę z własnego ujęcia z przekroczonymi wielokrotnie stężeniami żelaza i manganu. Początkowo polecano mi instalację specjalnej stacji odżelaziającej i odrębnie zmiękczacza. Zasięgnąłem porady w Water Star i finalnie mam zainstalowane jedno urządzenie – amerykański zmiękczacz WaterBoss, który rozwiązał mi problemy z żelazem i manganem.

Radosław, Legionowo

Zakup przepływowego  jonizatora do wody to najlepsza inwestycja w moim nowym mieszkaniu. Wcześniej piłam wodę alkaliczną, ale zamawiałam ją w butelkach, co generowało mi duże koszty. Teraz mam ją pod ręką, prosto z kranu jonizatora.

Małgorzata, Warszawa

Nasze realizacje: jonizatory wody

Realizacje: dystrybutory wody gazowanej, kuchenne filtry wody

Ile można zaoszczędzić instalując kuchenny filtr do wody?

2300

Litrów

Wody pitnej zużywa miesięcznie 4 osobowa rodzina

0,01

Koszt 1 litra wody w kranie

1

Koszt 1 litra wody butelkowanej

2000

Możesz zaoszczędzić rocznie mając kuchenny filtr do wody pitnej.

Woda kranowa jest 100 razy tańsza od wody butelkowanej. Uwalniamy od zakupu wody w butelkach!

Jonizatory – czyli jak korzystnie nawadniać organizm

Jakość spożywanej wody ma ogromne znaczenie, jednakże korzyści można dostrzec wyłącznie w czasie regularnej kuracji. Zaleca się pić szklankę wody tuż przed snem i po przebudzeniu oraz do posiłków, aby witaminy i inne wartości odżywcze szybciej wchłonęły się do organizmu. Inwestycja w jonizatory to nie tylko korzyść wynikająca z ekologicznej i ekonomicznej inwestycji, ale przede wszystkim możliwość wyrobienia sobie dobrego nawyku spożywania wody niezależnie od pory. Nie bez znaczenia pozostaje również jakość dostarczanej wody.

Jonizatory montowane w kuchni to rozwiązanie cieszące się popularnością z uwagi na szereg pozytywnych właściwości wody alkalicznej. Nawet przefiltrowana, a tym bardziej przegotowana woda, nie gwarantuje tak wielu korzystnych zalet, ile woda jonizowana.

Saturatory – woda gazowana na wyciągnięcie ręki

Woda gazowana jest popularnym napojem szczególnie w okresie letnim, gdy wysoka temperatura powietrza staje się uciążliwa. Dzięki nowoczesnemu urządzeniu możesz mieć wodę z bąbelkami na wyciągnięcie ręki. Wysoka wydajność urządzenia oraz bezwzględna gotowość do pracy bez zasilania to dodatkowe korzyści zachęcające do instalowania saturatora wody w kuchni, biurze czy budynku użytku publicznego. To jakość i oszczędność w jednym. Woda gazowana doskonale orzeźwi i pomoże nawodnić organizm w momentach o wysokim zapotrzebowaniu.

Zawiera antyoksydanty, jony pierwiastków alkalicznych, poprzez mniejsze napięcie powierzchniowe dostarcza do krwi więcej tlenu, co jest szczególnie istotne u osób aktywnych fizycznie. Ponadto woda alkaliczna dostarczana poprzez jonizatory wykazuje najwyższą jakość pod względem cennych wartości dla organizmu bez toksyn, chloru, metali ciężkich, bakterii i pestycydów, czyli groźnych dla zdrowia i życia związków.

cERT_OST

 

WSPIERAMY:

 

WSPÓŁPRACUJEMY:

 

Leave Comments