JONIZATORY BIONTECH – OFICJALNY SERWIS PRODUCENTA

Z przyjemnością informujemy o uruchomieniu oficjalnego serwisu www polskiego dystrybutora jonizatorów koreańskiej marki Biontech. Pod adresem www.biontech24.pl znajdziecie aktualne informacje o firmie, która w tym roku obchodzi 30 lecie działalności. Lata doświadczenia, odzwierciedlone w wielu patentach dały efekt w postaci do produkcji najwyższej klasy jonizatorów wody. Każdy jonizator Biontech to urządzenie produkujące wodę zjonizowaną o wysokich parametrach wody.

Jonizator Biontech

W ofercie znajdziemy modele nablatowe z systemem pojedynczej lub podwójnej filtracji (w tym ultrafiltracja) oraz model podblatowy (Biontech BTM-105D), będący jednym z najlepszych rozwiązań dostępnych na polskim rynku w charakterystyce cena-parametry urządzenia. Dostępny jest także unikatowy model nalewowy Biontech BTM-3000. Jedyny jonizator dający możliwość zastosowania soli (w tym soli himalajskiej) do procesu jonizacji.

Każdy jonizator Biontech charakteryzują: wysokie parametry produkowanej wody, zaawansowana technologia filtracji i najwyższa jakość wykonania. W modelach Biontech BTM-207D oraz BTM-303 znajdziemy 7 dużych, pełnych płyt jonizujących (tytan pokryty platyną) oraz system ultrafiltracji wody. Model Biontech BTM-101S to najmocniejsza jednostka, posiadający aż 9 płyt jonizujących o łącznej powierzchni ponad 2000 c.m2

Biontech jonizator polska

Zapraszamy także do polubienia funpage https://www.facebook.com/Biontech24/ na którym niebawem pojawią się konkursy z nagrodami.

Rate this post